Pozivamo vas u Opatiju na 3. regionalni Forum obiteljskog smještaja Primorsko-goranske županije

Županijska komora Rijeka organizira treći Regionalni forum obiteljskog smještaja Primorsko-goranske županije koji će se održati u petak, 16. ožujka, u 14 sati u dvorani Marino Cvetković u Opatiji.

Forum je edukativan, a okupit će pružatelje ugostiteljskih usluga u sobama, apartmanima, kućama za odmor, kampovima, pansionima i seoskim domaćinstvima te je zanimljiv za sve mikro i male poduzetnike koji prate aktualne promjene i trendove u obiteljskom smještaju.

Glavni organizator Foruma je Hrvatska gospodarska komora, a suorganizatori su Upravni odjel za turizam, poduzetništvo i ruralni razvoj Primorsko-goranske županije te TZ Kvarnera

Sudjelovanje je besplatno,  a rok za prijavu je 14. ožujak. Program Regionalnog foruma.

Više informacija i prijave na linku FOS PGŽ.